Thunder (7.1.0) - en to oc translation catalogue (101 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Actions
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Depth
oc: Prigondor

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Help
oc: Ajuda

en: True
oc: Verai

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Path
oc: Camin

en: Menu
oc: Menú

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: Promoted
oc: Promolgut

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: All
oc: Tot

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Off
oc: Desactivat

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Term name
oc: Nom del tèrme

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Advanced
oc: Avançat

en: Media
oc: Mèdia

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Table
oc: Tablèu

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Override
oc: Suplantar

en: Filters
oc: Filtres

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Configure permissions
oc: Configurar los dreits d'accès

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Revert
oc: Restablir

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Grid
oc: Grasilha

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
oc: @module (<span class="admin-disabled">desactivat</span>)

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Metatags
oc: Balisas meta (Meta tags)

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Add new content
oc: Apondre de contengut novèl

en: Menu links
oc: Ligams de menú

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: The installation has encountered an error.
oc: Una error s'es produita pendent l'installacion.

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
oc: @type  : « %title » remplaçat per la revision %revision.

en: Revert to earlier revision
oc: Canvia a una revision anteriror

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Master
oc: Maître
