Thunder (7.1.1) - en to si translation catalogue (29 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Language
si: භාෂාව

en: Article
si: ලිපි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Basic
si: මූලික

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Permissions
si: අවසර

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: The installation has encountered an error.
si: Install කිරීමේදී දෝශයක්‌ ඇතිවිය.
