Thunder (7.1.2) - en to bo translation catalogue (95 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Configure permissions
bo: སྤྱོད་དབང་སྒྲིག་འགོད

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-disabled">ནུས་མེད་བཟོས་ཟིན</span>)

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Add new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: @type: reverted %title revision %revision.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་དེ་བསྒྱུར་བཅོས་%revision་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱས་ཟིན།

en: Revert to earlier revision
bo: སྔོན་གྱི་པར་གཞི་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་པ

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
