Thunder (7.1.2) - en to pl translation catalogue (156 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: Language
pl: Język

en: Article
pl: Artykuł

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Depth
pl: Głębokość

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Help
pl: Pomoc

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Path
pl: Ścieżka

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Promoted
pl: Promowany

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: All
pl: Wszystko

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Database
pl: Baza danych

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term
pl: Termin

en: Term name
pl: Nazwa terminu

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Gallery
pl: Galeria

en: Authored by
pl: Autor

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Table
pl: Tabela

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Channel
pl: Kanał

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Option
pl: Opcja

en: Filters
pl: Filtry

en: Expires
pl: Wygasa

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Configure permissions
pl: Konfiguracja uprawnień

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Revert
pl: Przywróć

en: Video
pl: Wideo

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Metadata
pl: Metadane

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Taxonomy Terms
pl: Terminy taksonomii

en: Grid
pl: Siatka

en: Editor
pl: Edytor

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: URL path settings
pl: Adres

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Admin menu
pl: Menu administratora

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-disabled">wyłączony</span>)

en: Portrait
pl: Portret

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Save as
pl: Zapisz jako

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Metatags
pl: Metatagi

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Add new content
pl: Dodaj nową zawartość

en: Menu links
pl: Odnośniki menu

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: The installation has encountered an error.
pl: Podczas instalacji wystąpił błąd.

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
pl: @type: przywrócono wersję %revision węzła %title.

en: Revert to earlier revision
pl: Przywróć poprzednią wersję

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: Publish on
pl: Publikuj dnia

en: Unpublish on
pl: Anuluj publikację dnia

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Fulltext search
pl: Wyszukiwanie pełnotekstowe

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Sticky status
pl: Status przyklejony

en: Master
pl: Główny

en: Sorts
pl: Sortowanie

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Entity bundles
pl: Typy encji

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Language type
pl: Typ języka

en: Langcode
pl: Kod języka

en: Media Image
pl: Obraz

en: Promoted to front page status
pl: Status promowany na stronie głównej

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
pl: Przywrócono wersję węzła @type %title z dnia %revision-date.

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Configure <span class="visually-hidden">the @module module</span>
pl: Konfiguruj <span class="visually-hidden">moduł @module</span>

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Linkit result thumbnail
pl: Miniaturka znalezionego wyniku

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.

en: Autocollapse
pl: Automatyczne zamykanie

en: Media Name
pl: Nazwa Mediów

en: Collapse / Edit all
pl: Zamknij / Edytuj wszystkie

en: Edit {{ name }}
pl: Edytuj {{ name }}

en: Widget (table)
pl: Kontrolka (tabela)

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj

en: Delete {{ name }}
pl: Usuń {{ name }}
