Thunder (7.1.3) - en to af translation catalogue (57 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Article
af: Artikel

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Table
af: Tabel

en: Anonymous
af: Anoniem

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Revert
af: Rol terug

en: Permissions
af: Regte

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Add new content
af: Voeg nuwe inhoud

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.

en: Master
af: Meester
