Thunder (7.1.3) - en to kn translation catalogue (82 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: True
kn: ನಿಜ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Diff
kn: ಡಿಫ್

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Ruby
kn: ಮಾಣಿಕ್ಯ(Ruby)

en: Python
kn: ಪೈಥಾನ್

en: The installation has encountered an error.
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪನೆ ಸಮಸ್ಯೆಯಾಗಿದೆ

en: Java
kn: ಜಾವಾ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
