Thunder (7.1.5) - en to az translation catalogue (135 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Depth
az: Dərinlik

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Off
az: Söndürülüb

en: Inline
az: Xətdə

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Field name
az: Sahə adı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Basic
az: Əsas

en: Anonymous
az: Anonim

en: Option
az: Seçim

en: Filters
az: Filtrlər

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Permissions
az: İcazələr

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Grid
az: Cədvəl

en: Editor
az: Redaktor

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Admin menu
az: Admin menyusu

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
az: @module (<span class="admin-disabled">söndürülüb</span>)

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Save as
az: Digər yadda saxlama

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Find and manage content.
az: Məzmunu tapın və idarə edin.

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
az: Oxşar mövzularda məqalələri kateqoriyalara qruplaşdırmaq üçün etiketlərdən istifadə edin.

en: No media available.
az: Əlçatan media yoxdur.

en: Bulk update
az: Toplu yeniləmə

en: Sticky status
az: Yapışqan status

en: Sorts
az: Çeşidlər

en: Media type
az: Media növü

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: Displaying @start - @end of @total
az: @total -ın @start - @end göstərilir

en: Language type
az: Dil növü

en: Media Image
az: Media Şəkli

en: Promoted to front page status
az: Ön səhifə statusuna yüksəldi

en: Editorial
az: Redaksiya

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
az: @type %title %revision-date tarixindən düzəlişə qaytarıldı.

en: Media library
az: Media kitabxanası

en: Thumbnail (100×100)
az: Miniatür (100×100)

en: Basic HTML
az: Əsas HTML

en: Restricted HTML
az: Məhdud HTML

en: Find and manage content
az: Məzmunu tapın və idarə edin

en: Media name
az: Media adı

en: Find and manage media.
az: Media tapın və idarə edin.

en: Media Name
az: Media Adı

en: Edit {{ name }}
az: {{ name }} redaktə et

en: Widget (table)
az: Vidcet (cədvəl)

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: Workflow state label]
en: Published
az: Nəşr edilmişdir

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
az: Qaralamaya bərpa edin

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
az: Bərpa et

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
az: Yeni Qaralama Yaradın

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
az: Dərc et

en: Delete {{ name }}
az: {{ name }} silin
