Thunder (7.3.2) - en to fy translation catalogue (20 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Next
fy: Folgjende

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: Picture
fy: Ofbylding

en: User
fy: Brûker

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Anonymous
fy: Anonym

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean

en: Add new content
fy: Nije ynhâld tafoegje

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: The installation has encountered an error.
fy: De ynstallaasje kaam in flater tsjin.
