Thunder (7.3.2) - en to hu translation catalogue (184 entries)

en: tags
hu: címkék

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Article
hu: Cikk

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Homepage
hu: Címlap

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Depth
hu: Mélység

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Help
hu: Súgó

en: True
hu: Igaz

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Galleries
hu: Galériák

en: Path
hu: Útvonal

en: Menu
hu: Menü

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: Picture
hu: Kép

en: type
hu: típus

en: Promoted
hu: Címlapon

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: status
hu: állapot

en: All
hu: Mind

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Database
hu: Adatbázis

en: Off
hu: Ki

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term
hu: Kifejezés

en: Term name
hu: Kifejezés neve

en: Field name
hu: Mező neve

en: Gallery
hu: Galéria

en: Authored by
hu: Szerző

en: Advanced
hu: Haladó

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Desc
hu: Csökk

en: Table
hu: Táblázat

en: Basic
hu: Alap

en: Channel
hu: Csatorna

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Override
hu: Felülírás

en: Option
hu: Lehetőség

en: Filters
hu: Szűrők

en: Expires
hu: Lejár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Limit
hu: Korlát

en: Configure permissions
hu: Jogosultságok beállítása

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Video
hu: Videó

en: Sorting
hu: Rendezés

en: channel
hu: csatorna

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Metadata
hu: Metaadat

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Teaser text
hu: Bevezető szöveg

en: Taxonomy Terms
hu: Taxonómia kifejezések

en: Grid
hu: Rács

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Admin menu
hu: Adminisztrációs menü

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
hu: @module (<span class="admin-disabled">tiltott</span>)

en: Portrait
hu: Álló

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Save as
hu: Mentés másként

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Add new content
hu: Új tartalom hozzáadása

en: Menu links
hu: Menühivatkozások

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: The installation has encountered an error.
hu: A telepítő hibát észlelt.

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változatra visszaállítva.

en: Revert to earlier revision
hu: Visszatérés korábbi változatra

en: Apply filters
hu: Szűrők alkalmazása

en: Publish on
hu: Közzététel bekapcsolása

en: Unpublish on
hu: Elrejtés bekapcsolása

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: No media available.
hu: Nincs elérhető média.

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Fulltext search
hu: Teljes szöveges keresés

en: Asc
hu: Növ

en: Sticky status
hu: Ragadós állapot

en: Master
hu: Mester

en: Sorts
hu: Rendezések

en: Media Field
hu: Média mező

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Entity bundles
hu: Mezőkötegek

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése

en: Language type
hu: Nyelvtípus

en: Langcode
hu: Nyelvkód

en: Media Image
hu: Kép média

en: Promoted to front page status
hu: Címlapra helyezés állapota

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Scheduled Content
hu: Időzített tartalom

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
hu: @type %title vissza lett állítva a %revision-date időpontban használt változatra.

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Configure <span class="visually-hidden">the @module module</span>
hu: <span class="visually-hidden">@module modul</span> beállítása

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Media name
hu: Média neve

en: Linkit result thumbnail
hu: Linkit eredmény bélyegkép

en: Find and manage media.
hu: Média keresés és kezelés.

en: Media Name
hu: Média neve

en: Collapse / Edit all
hu: Összezárás / Összes szerkesztése

en: Edit {{ name }}
hu: {{ name }} szerkesztése

en: Default hreflang
hu: Alapértelmezett hreflang

en: Widget (table)
hu: Felületi elem (táblázat)

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
hu: Visszaállítás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: Delete {{ name }}
hu: {{ name }} törlése

en: The default hreflang sitemap - lists URLs to be indexed by modern search engines.
hu: Az alapértelmezett „hreflang” szerkezetű oldaltérkép. Webcímeket sorol fel a korszerű keresőmotorok általi beindexeléshez.

en: The sitemap index listing all other sitemaps - useful if there are at least two other sitemaps. In most cases this sitemap should be last in the generation queue and set as the default sitemap.
hu: Egy olyan oldaltérkép, amely más oldaltérkép-dokumentumokat sorol fel (ha több van). A legtöbb esetben ennek az összefoglaló oldaltérképnek kellene utolsóként elkészülnie, majd alapértelmezettnek lennie.
