Thunder (7.3.3) - en to be translation catalogue (103 entries)

en: tags
be: тэгі

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Article
be: Артыкул

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Depth
be: Глыбіня

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: type
be: тып

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: status
be: статус

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Database
be: База дадзеных

en: Inline
be: Убудаваны

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Term name
be: Назоў тэрміна

en: Field name
be: Назва поля

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Widget
be: Віджэт

en: Table
be: Табліца

en: Basic
be: Асноўны

en: Anonymous
be: Ананім

en: Filters
be: Фільтры

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: Configure permissions
be: Наладзіць правы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Caption
be: Загаловак

en: Permissions
be: Правы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Grid
be: Сетка

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: Administrator
be: Адміністратар

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Admin menu
be: Адміністрацыйнае меню

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
be: @module (<span class="admin-disabled">адключаны</span>)

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: The installation has encountered an error.
be: Інсталляцыя была спынена памылкай.

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
be: @type: вернуты %title версіі %revision.

en: Revert to earlier revision
be: Зварот да больш ранняй версіі

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Promoted to front page status
be: Статус прасоўвання на першую старонку

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
