Thunder (7.3.6) - en to mr translation catalogue (58 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Article
mr: लेख

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Depth
mr: खोल

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: True
mr: सत्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Path
mr: रस्ता

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: Picture
mr: चित्र

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page
mr: पान

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Off
mr: बंद

en: Inline
mr: आतील

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Authored by
mr: लेखक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था

en: Basic page
mr: साधे पान
