Thunder (7.3.7) - en to ne translation catalogue (68 entries)

en: tags
ne: ट्यागहरू

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Article
ne: लेख

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Picture
ne: तस्विर

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: status
ne: स्थिति

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Database
ne: डेटाबेस

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Basic
ne: सामान्य

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: Permissions
ne: अनुमति

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Add new content
ne: नयाँ विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: « First
ne: « पहिलो

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ
