Thunder (7.3.8) - en to mn translation catalogue (59 entries)

en: tags
mn: шошгууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Picture
mn: Зураг

en: type
mn: төрөл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: status
mn: статус

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Revert
mn: Буцаах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.
