Thunder (8.3.0) - en to ms translation catalogue (79 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Article
ms: Artikel

en: Action
ms: Tindakan

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Depth
ms: Kedalaman

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Help
ms: Bantuan

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Text
ms: Teks

en: Picture
ms: Gambar

en: Promoted
ms: DIpromosikan

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: All
ms: Semua

en: Add content
ms: Tambah kandungan

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Footer
ms: Pengaki

en: Inline
ms: Dalam baris

en: Menu link
ms: Pautan menu

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Vocabulary
ms: Kosa kata

en: Term
ms: Istilah

en: Term name
ms: Nama istilah

en: Field name
ms: Nama medan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Desc
ms: Menurun

en: Table
ms: Jadual

en: Basic
ms: Asas

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: ‹ previous
ms: ‹ sebelum

en: next ›
ms: berikut ›

en: Configure permissions
ms: Konfigurasikan kebenaran-kebenaran

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Anonymous user
ms: Pengguna tanpanama

en: URL path settings
ms: Seting laluan URL

en: « first
ms: « pertama

en: last »
ms: terakhir »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ms: @module (<span class="admin-disabled">dinyahbolehkan</span>)

en: No content available.
ms: Tiada kandungan tersedia ada.

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: The installation has encountered an error.
ms: Pemasangan telah menemui ralat.

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ms: @type: dikembalikan %title ke semakan %revision.

en: Revert to earlier revision
ms: Kembali kepada semakan sebelumnya

en: Find and manage content.
ms: Carikan dan uruskan kandungan.

en: Basic page
ms: Laman asas

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ms: Gunakan <em>halaman asas</em> untuk kandungan statik anda, seperti halaman 'Perihal Kami'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ms: Gunakan tag untuk mengelompokkan artikel yang bertopik serupa ke dalam kategori.

en: Asc
ms: Menaik
