Thunder (8.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Update
ca: Actualitza

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Key
ca: Clau

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua
