Thunder (8.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Update
id: Perbarui

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Key
id: Kunci

en: Changed
id: Berubah

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan
