Thunder (8.x-2.0-beta2) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Update
no: Oppdater

en: Created
no: Opprettet

en: Custom
no: Tilpasset

en: Key
no: Nøkkel

en: Changed
no: Endret

en: Language code
no: Språkkode

en: Save and continue
no: Lagre og fortsett

en: Embed media
no: Sett inn media
