Thunder (8.x-2.18) - en to ht translation catalogue (49 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Article
ht: Atik

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Picture
ht: Foto

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
