Thunder (8.x-2.43) - en to bg translation catalogue (64 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Article
bg: Статия

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Homepage
bg: Начална страница

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Обзор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Picture
bg: Изображение

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Inline
bg: В една линия

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Filters
bg: Филтри

en: Key
bg: Ключ

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Main menu
bg: Основно меню

en: The installation has encountered an error.
bg: Възникна грешка при инсталацията.

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bg: @type: върната %title редакция %revision.

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция
