Thunder (8.x-2.45) - en to gu translation catalogue (44 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Article
gu: લેખ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Link
gu: કડી

en: Help
gu: મદદ

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Text
gu: લખાણ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Tools
gu: સાધનો

en: Key
gu: ચાવી

en: author
gu: લેખક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: The installation has encountered an error.
gu: આ સ્થાપન દરમિયાન કોઈ સમસ્ય ઉદ્ભવી છે.
