Thunder (8.x-2.45) - en to nn translation catalogue (58 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Article
nn: Artikkel

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Homepage
nn: Heimeside

en: view
nn: vis

en: Overview
nn: Oversikt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Picture
nn: Bilete

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Authored by
nn: Skrive av

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Filters
nn: Filter

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Sorting
nn: Sortering

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: - All -
nn: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
nn: Ein feil har oppstått under installasjonen.

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Publish on
nn: Publiser på

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
