Thunder (8.x-2.48) - en to ps translation catalogue (49 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Article
ps: مقاله

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Picture
ps: انځور

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Media
ps: رسنۍ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Key
ps: کيلی

en: author
ps: ليكوال

en: Caption
ps: نوم

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Admin menu
ps: پازوال غورنۍ

en: mobile
ps: موبایل

en: - All -
ps: - ټول -

en: narrow
ps: نری
