Thunder (8.x-2.52) - en to ast translation catalogue (46 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: view
ast: vista

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Picture
ast: Imaxe

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Authored by
ast: Fechu por

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Filters
ast: Filtros

en: Key
ast: Llave

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: The installation has encountered an error.
ast: Hebo un fallu al instalar.

en: Basic page
ast: Páxina básica
