Thunder (8.x-3.0) - en to hy translation catalogue (57 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Article
hy: Հոդված

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Picture
hy: նկար

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: author
hy: հեղինակ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: « first
hy: « առաջինը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Collapse / Edit all
hy: Փակել / Խմբագրել բոլորը
