Thunder (8.x-3.0) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Help
mk: Помош

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
