Thunder (8.x-3.4) - en to sk translation catalogue (112 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Article
sk: Článok

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: view
sk: zobraziť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Picture
sk: Obrázok

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Inline
sk: V riadku

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Gallery
sk: Galéria

en: Authored by
sk: Autor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Filters
sk: Filtre

en: Expires
sk: Vyprší

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Key
sk: Kľúč

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: author
sk: autor

en: Caption
sk: Popis

en: Filter by status
sk: Filtrovať podľa stavu

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Portrait
sk: Na výšku

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sk: @type: vrátené %title  revízia %revision.

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Unpublish on
sk: Nepublikovať

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
sk: @type %title bol vrátený na revíziu z %revision-date.

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Media name
sk: Názov média

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
