Thunder (8.x-3.5) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: view
os: бакаст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
