Thunder (8.x-3.13) - en to hr translation catalogue (78 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Article
hr: Članak

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Picture
hr: Slika

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: All
hr: Svi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Inline
hr: U istom redu

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Authored by
hr: Autor

en: Advanced
hr: Napredno

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Filters
hr: Prečistači

en: Expires
hr: Ističe

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Key
hr: Ključ

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Source
hr: Izvor

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Add new content
hr: Dodaj novi sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: The installation has encountered an error.
hr: Došlo je do pogreške tijekom instalacije.

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hr: @type: vraćen %title revizija %revision.

en: Revert to earlier revision
hr: Vraća na raniju reviziju

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Asc
hr: Uzlazno
