Thunder (8.x-4.3) - en to gl translation catalogue (110 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Article
gl: Artigo

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Picture
gl: Imaxe

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Inline
gl: En liña

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Gallery
gl: Galería

en: Authored by
gl: Creado por

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Filters
gl: Filtros

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Source
gl: Orixe

en: author
gl: autor

en: Caption
gl: Lenda

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Administrator
gl: Administrador

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Portrait
gl: Vertical

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Add new content
gl: Engadir novo contido

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The installation has encountered an error.
gl: Aconteceu un erro na instalación.

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
gl: @type: revertido %title revisión %revision.

en: Revert to earlier revision
gl: Volver á revisión anterior

en: wide
gl: grosa

en: Publish on
gl: Publicar en

en: Unpublish on
gl: Quitar publicación en

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: revision user
gl: usuario revisor

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Scheduled content
gl: Contido programado

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico
