Thunder (8.x-4.7) - en to et translation catalogue (129 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Article
et: Artikkel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Homepage
et: Veebileht

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Galleries
et: Galeriid

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Picture
et: Pilt

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Inline
et: Samal real

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Gallery
et: Galerii

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: User login
et: Sisenemine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Filters
et: Filtrid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Source
et: Allikas

en: author
et: autor

en: Caption
et: Pealkiri

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Tabs
et: Sakid

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Editor
et: Redaktor

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Admin menu
et: Haldusmenüü

en: Portrait
et: Portree

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Main menu
et: Peamenüü

en: mobile
et: mobiilne

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: wide
et: lai

en: Publish on
et: Avaldamise aeg

en: Unpublish on
et: Mitteavaldatuks märkimise aeg

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: revision user
et: redaktsiooni kasutaja

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Riddle
et: Mõistatus

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: narrow
et: kitsas

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
et: @type %title on ennistatud redaktsioonini %revision-date.

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
