Thunder (8.x-5.4) - en to km translation catalogue (70 entries)

en: tags
km: ស្លាក

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: view
km: មើល​

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Picture
km: រូបភាព

en: type
km: ប្រភេទ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: status
km: ស្ថានភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Media
km: មេឌៀ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Filters
km: តម្រង

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Configure permissions
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សិទ្ធិ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
km: @module (<span class="admin-disabled">បាន​បិទ</span>)

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Add new content
km: បន្ថែម​មាតិកា​ថ្មី

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: The installation has encountered an error.
km: ការដំឡើង​មាន​កំហុស ។

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: @type: reverted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​ត្រឡប់ %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Revert to earlier revision
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុន​ៗ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
