Thunder (8.x-5.4) - en to my translation catalogue (50 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: True
my: အမှန်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Add new content
my: အကြောင်းအရာသစ်ထည့်ရန်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: The installation has encountered an error.
my: တပ်ဆင်မှု လုပ်ငန်းပြုလုပ်ရာတွင် ပြဿနာ တစ်ခုကြုံတွေ့နေပါသည်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
