Thunder (8.x-5.5) - en to ka translation catalogue (63 entries)

en: tags
ka: ტეგები

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Article
ka: სტატია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: view
ka: ნახვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Picture
ka: სურათი

en: type
ka: ტიპი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: status
ka: სტატუსი

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Filters
ka: ფილტრები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Source
ka: წყარო

en: author
ka: ავტორი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.
