Thunder Admin Theme (4.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Web Server
sv: Webbserver

en: Database
sv: Databas

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Sort
sv: Sortera

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Save as
sv: Spara som

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Last Cron Run
sv: Senaste körningen av schemalagda aktiviteter

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Save as @state
sv: Spara som @state
