Thunder Admin Theme (4.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Version
ar: النسخة

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: System
ar: النظام

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: Save as
ar: حفظ كـ

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
