Thunder Admin Theme (4.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Version
fa: نسخه

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Web Server
fa: وب سرور

en: Database
fa: پایگاه داده

en: System
fa: سیستم

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Memory limit
fa: محدودیت حافظه

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: General System Information
fa: اطلاعات عمومی سیستم
