Thunder Admin Theme (4.0.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Version
ast: Versión

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: System
ast: Sistema

en: User login
ast: Nome d'usuariu
