Thunder Admin Theme (4.0.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Version
sq: Versioni

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: System
sq: Sistemi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit
