Thunder Admin Theme (4.0.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: System
mn: Систем

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх
