Thunder Admin Theme (4.0.5) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Version
ru: Версия

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Web Server
ru: Веб-сервер

en: Database
ru: База данных

en: Header
ru: Шапка

en: System
ru: Система

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Sort
ru: Сортировка

en: Memory limit
ru: Ограничение памяти

en: Save as
ru: Сохранить как

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Last Cron Run
ru: Последний запуск Cron

en: Pre-content
ru: Перед содержимым

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: General System Information
ru: Общая информация о системе
