Thunder Admin Theme (4.0.5) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Version
tr: Sürüm

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Web Server
tr: Web Sunucusu

en: Database
tr: Veritabanı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: System
tr: Sistem

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Sort
tr: Sırala

en: Memory limit
tr: Bellek sınırı

en: Save as
tr: Farklı kaydet

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Last Cron Run
tr: Son Dönemsel Görev Çalıştırması

en: Pre-content
tr: İçerik önü

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: General System Information
tr: Genel Sistem Bilgileri
