Thunder Admin Theme (4.0.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Version
af: Weergawe

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: System
af: Stelsel

en: User login
af: Aanmelding

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
