Thunder Admin Theme (4.0.2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Header
da: Overskrift

en: User login
da: Log ind

en: Sort
da: Sortér

en: Memory limit
da: RAM grænse

en: Save as
da: Gem som

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Last Cron Run
da: Sidste Cron Kørsel

en: Pre-content
da: Præindhold

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
