Thunder Admin Theme (4.0.5) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Version
hu: Verzió

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Header
hu: Fejléc

en: System
hu: Rendszer

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Save as
hu: Mentés másként

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről
