Thunder Admin Theme (4.0.5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Web Server
kn: ಜಾಲಪರಿಚಾರಕ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: System
kn: ಗಣಕ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
