Thunder Admin Theme (4.0.5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: System
ug: سېستىما

en: User login
ug: كىرىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
