Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta10) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Version
ast: Versión

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: System
ast: Sistema

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Not published
ast: Ensin espublizar
