Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta10) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: System
bn: সিস্টেম

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
