Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta10) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Version
hi: संस्करण

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Web Server
hi: वेब सर्वर

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Published
hi: प्रकाशित

en: System
hi: प्रणाली

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Primary tabs display toggle
hi: प्राथमिक टैब टॉगल प्रदर्शित करते हैं

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई
