Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta10) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Version
ur: ورژن

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Published
ur: شائع شدہ

en: System
ur: نظام

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Not published
ur: غیر شائع شدہ
